ESPERANZA LAMINATOR A3 AEON
Laminator ESPERANZA AEON A3 umożliwia szybkie laminowanie dokumentów do formatu A3. Obsługuje tryb na gorąco i na zimno, z prędkością laminowania 250mm/min. Zabezpieczy zdjęcia, dokumenty, rysunki.
Cena: 129.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: EFL003
Laminator ESPERANZA AEON A3 umożliwia szybkie laminowanie dokumentów do formatu A3. Obsługuje tryb na gorąco i na zimno, z prędkością laminowania 250mm/min. Zabezpieczy zdjęcia, dokumenty, rysunki.
Cena: 129.00
Laminator Esperanza Aeon to niezawodne urządzenie, które z powodzeniem sprawdzi się w każdym domu oraz biurze. Dzięki intuicyjnej obsłudze i funkcji laminowania na gorąco oraz na zimno, jest idealnym rozwiązaniem do zabezpieczania dokumentów, zdjęć, szkiców czy projektów. Nowoczesny design oraz funkcjonalność sprawiają, że laminator wpasuje się w każde wnętrze.

Laminator Esperanza Aeon oferuje wyjątkową prędkość laminowania wynoszącą 250mm na minutę, co pozwala na szybkie przetwarzanie dokumentów do formatu A3. Maksymalny czas rozgrzewania urządzenia to jedynie 5 minut, co zapewnia szybkie przygotowanie do pracy. Umożliwia on laminowanie dokumentów w trybie na gorąco (od 80 do 125 mikronów folii) oraz na zimno, co zapewnia dużą wszechstronność.
Laminator Esperanza Aeon zapewnia pełne bezpieczeństwo podczas użytkowania. Wyposażony jest w system zabezpieczenia przed przegrzaniem, co wydłuża jego żywotność i zapewnia bezawaryjną pracę. Dzięki wykonaniu z wysokiej jakości tworzywa sztucznego ABS, urządzenie jest trwałe, odporne na uszkodzenia i zapewnia długotrwałą niezawodność.
Laminator jest bardzo łatwy w obsłudze, posiada funkcje COLD/OFF/HOT, które umożliwiają szybkie przełączanie między trybami laminowania. Dzięki wskaźnikom LED – Power i Ready – użytkownik ma pełną kontrolę nad pracą urządzenia. Dodatkowo, w zestawie znajduje się 5 arkuszy folii A3, co umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie laminowania.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Moc | 265W |
| Zasilanie | 220-240V / 50Hz |
| Natężenie | 1,15 A |
| Grubość folii (na gorąco) | 80-125 mikronów |
| Maksymalne wymiary dokumentu | 297x420mm (A3) |
| Maksymalny czas rozgrzewania | 5 minut |
| Prędkość laminowania | 250mm na minutę |
| Maksymalna szerokość arkusza | 330mm |
| Funkcje | COLD/OFF/HOT |
| Ilość rolek | 2 |
| Materiał obudowy | ABS |
| Długość przewodu zasilającego | 154 cm |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Wymiary zewnętrzne | 430 x 140 x 65 mm |
| Waga netto | 1,43 kg |
| Zestaw zawiera | 5 arkuszy folii A3 |