GŁOŚNIK DEFENDER BOOMER 20 BLUETOOTH 20W LIGHT/BT/FM/USB/AUX/MIC
Cena: 176.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 65820
Cena: 176.90
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Schemat dźwiękowy | Mono, 2.0 |
| Średnica głośnika niskotonowego | 2 х 3 " |
| Oprawa akustyczna | Typ bas-refleks |
| Lokalizacja portu Bass Reflex | Przód |
| Prawdziwe bezprzewodowe stereo (TWS) | Jest |
| Zakres częstotliwości | 150-18000 Hz |
| Stosunek sygnał/hałas | 85 dB |
| Żywotność baterii | 2 godz |
| Czas ładowania baterii | 5 godz |
| Interfejs | Wejście AUX |
| Podświetlenie | Dioda LED |
| Efekty świetlne | Jest |
| Interface łączności bezprzewodowej | Bluetooth 5.0 |
| Zasięg działania | 10 m |
| Zasilanie | USB, 5V, Akumulator litowo-jonowy |
| pojemność akumulatora | 2400 mA·h |
| Wbudowany tuner FM | Jest |
| Zakres częstotliwościowy | 87,5-108,0 MHz |
| Obsługa kart microSD | Jest |
| Maksymalna obsługiwana pojemność karty MicroSD | 32 GB |
| Obsługa pamięci flash USB | Jest |
| Maksymalna obsługiwana pojemność pamięci USB flash | 32 GB |
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Wejście mikrofonu | 3.5 mm mini-jack |
| Liczba wejść mikrofonowych | Jeden |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Wysokość | 292 mm |
| Szerokość | 160 mm |
| Głębokość | 150 mm |
| Masa | 1,2 kg |
| Kolor | Czarny |
| ROHS / CE | Tak |
| Okres gwarancyjny | 3 miesiąca |
| Waga kartonu | 9.0 kg |
| Wymiary kartonu | 35.0 x 31.0 x 52.0 cm |
| Objętość pudełka | 0.0548 |
| Ilość sztuk w pudełku | 6 |
| ITF-14 | 14745090820260 |
| EAN | 4745090820263 |
| MicroUSB przewód do ładowania |
| System akustyczny |
| Karta gwarancyjna |
| Instrukcja |