GŁOŚNIK DEFENDER G22 BLUETOOTH 20W BT/FM/TF/USB/AUX/TWS
Cena: 200.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 65122
Cena: 200.90
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Rozmiar głośników satellite | 2 x 2.25 " |
| Zakres częstotliwości | 80-20000 Hz |
| Czas pracy na akumulatorze | 4 godz |
| Interfejs | 3.5 mm mini-jack |
| Interface łączności bezprzewodowej | Bluetooth 4.2 |
| Zasilanie | Akumulator litowo-jonowy |
| Ładowanie przez USB | Tak |
| pojemność akumulatora | 1200 mA·h |
| Wbudowany tuner FM | Tak |
| Obsługa kart microSD | Tak |
| Obsługa pamięci flash USB | Tak |
| Kolor | Czarny |
| ROHS / CE | Tak |
| Karta gwarancyjna |
| Przewód 3.5 mm jack - 3.5 mm jack |
| Instrukcja |
| MicroUSB przewód do ładowania |