GŁOŚNIK DEFENDER G32 BLUETOOTH 20W BT/FM/TF/AUX/TWS/IP56
Cena: 189.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 65232
Cena: 189.90
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Schemat dźwiękowy | Wejście stereo, 2.0 |
| Rozmiar głośników satellite | 2 x 2.05 " |
| Prawdziwe bezprzewodowe stereo (TWS) | Jest |
| Zakres częstotliwości | 87.5-108.0 Hz |
| Stosunek sygnał/hałas | 85 dB |
| Wodoszczelna obudowa | IP56 |
| Żywotność baterii | 8 godz |
| Interfejs | Wejście AUX |
| Interface łączności bezprzewodowej | Bluetooth 5.0 |
| Zasilanie | USB, 5V, Akumulator litowo-jonowy |
| Ładowanie przez USB | Jest |
| pojemność akumulatora | 1800 mA·h |
| Wbudowany tuner FM | Jest |
| Zakres częstotliwościowy | 87.5-108.0 MHz |
| Obsługa kart microSD | Jest |
| Obsługa pamięci flash USB | Jest |
| Materiał obudowy | Plastik + guma + tkanina |
| Kolor | Czarny + szary |