GŁOŚNIKI DEFENDER AURORA S8 2.0 8W USB
Cena: 109.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 65408
Cena: 109.90
| Moc wyjściowa (RMS) | 8 W |
| Moc satellite (RMS) | 2х4 W |
| Rozmiar głośników | 2х2,5 " |
| Zakres częstotliwości | 70-20000 Hz |
| Rodzaj interface | 3.5 mm jack |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Regulacje | Ogólna głośność |
| Zasilanie | USB, 5V |
| Długość kabla | 1 m |
| Kolor | Czarny |