GŁOŚNIKI DEFENDER SPK-22 5W 2.0 USB
Cena: 65.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 65503
Cena: 65.90
| Moc wyjściowa (RMS) | 5 W |
| Moc satellite (RMS) | 2х2,5 W |
| Zakres częstotliwości | 200-18000 Hz |
| Rozmiar głośników | 2х2,5 " |
| Rodzaj interface | 3.5 mm jack |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Regulacje | Ogólna głośność |
| Zasilanie | USB, 5V |
| Power supply cable length | 0.59 m |
| AUX cable length | 0.59 m |
| Maksymalna odległość między satelitami | 0.5 m |
| Kolor | Czarny |
| ROHS / CE | Tak |
| Okres gwarancyjny | 3 miesiąca |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 6.8 x 13.0 x 8.5 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 0.16 kg |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 5.5 x 6.2 x 12.3 cm |
| Waga netto | 0.11 kg |
| Waga kartonu | 15.8 kg |
| Wymiary kartonu | 54.0 x 36.0 x 44.0 cm |
| Objętość pudełka | 0.0855 m³ |
| Ilość sztuk w pudełku | 100 szt. |
| ITF-14 | 14714033655030 |
| EAN | 4714033655033 |
| Indywidualna objętość opakowania | 0.0008 |