KABEL DEFENDER HDMI-HDMI 1,5m M/M v1.4
Cena: 41.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 87351
Cena: 41.90
| Interfejs | HDMI 1.4 |
| Złącza | HDMI M - HDMI M |
| Długość kabla | 1.5 m |
| ROHS / CE | Tak |
| Okres gwarancyjny | N/A |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 16.0 x 0.5 x 16.0 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 0.11 kg |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 0.5 x 150.0 x 0.5 cm |
| Waga netto | 0.11 kg |
| Waga kartonu | 22.66 kg |
| Wymiary kartonu | 33.0 x 32.0 x 46.0 cm |
| Objętość pudełka | 0.0491 |
| Ilość sztuk w pudełku | 200 |
| ITF-14 | 44714033873510 |
| EAN | 4714033873512 |
| Waga pudełka wewnętrznego | 2.266 kg |
| Wymiary pudełka wewnętrznego | 32.0 x 32.0 x 4.8 cm |
| Objętość pudełka wewnętrznego | 0.00491464398624 |
| Ilość sztuk w pudełku wewnętrznym | 20 |
| Indywidualna objętość opakowania | 0.0001 |