MIKROFON DEFENDER MIC-115
Cena: 60.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 64115
Cena: 60.90
| Komunikacja | przewodowa |
| Typ mikrofonu | kondensacyjny |
| Membrana | 9,7 x 6,5 mm |
| Złącza | 3.5 mm jack |
| Impedancja | 2,2 kOhm |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Zakres częstotliwości | 20-13000 Hz |
| Czułość | 54 dB |
| Materiał obudowy | plastik |
| Kolor | grafit |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 6.0 x 33.0 x 9.0 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 0.14 kg |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 5.0 x 30.0 x 6.0 cm |
| ROHS / CE | Tak |