MYSZ DEFENDER ACCURA MM-665 RF CZARNA 1600dpi 6P
Cena: 71.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 52665
Cena: 71.90
| Komunikacja | bezprzewodowa |
| Interfejs | USB |
| Ilość przycisków | 5 + kółko przewijania |
| Rodzaj sensora | optyczny |
| Rozdzielczość | 800/1200/1600 dpi |
| Zasilanie myszy | 2 × AAA |
| Kolor | czarny |
| ROHS / CE | Tak |
| Zakres działania | 0-10 m |
| Waga opakowania jednostkowego | 0.11 kg |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 7.0 x 3.2 x 10.5 cm |
| Średni czas pracy bez doładowania / wymiany baterii | 3-6 miesięcy |
| Wymagania systemowe dla komputera | Windows 2000/XP/Vista/7/8/10, Mac OS X10 |
| Okres gwarancyjny | 24 miesięcy |