MYSZ DEFENDER GM-917 OVERSIDER RGB OPTIC 12000dpi 12P
Cena: 138.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 52917
Cena: 138.90
| Komunikacja | Przewodowa |
| Interfejs | USB |
| Ilość przycisków | 11 + kółko przewijania |
| Rodzaj sensora | Optyczny |
| Rozdzielczość | 800/1600/2400/4800/6400/12000 dpi |
| Minimalne DPI | 800 dpi |
| Maksymalne DPI | 12000 dpi |
| Częstotliwość próbkowania | 125/250/500/1000 Hz |
| Liczba kliknięć | 10 milionów |
| Maksymalne przyśpieszenie | 22,5 g |
| Kolor | Czarny |
| Długość kabla | 1.7±5% m |
| ROHS / CE | Tak |
| Częstotliwość obróbki klatek | 6000 |
| Prędkość IPS | 66 IPS |
| Wymagania systemowe dla komputera | Windows 2000/XP/Vista/7/8/10, Mac OS X10 |
| Okres gwarancyjny | 24 miesięcy |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 12.2 x 4.5 x 15.7 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 0.2 kg |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 7.9 x 4.35 x 12.4 cm |
| Waga netto | 0.15 kg |
| Waga kartonu | 14.0 kg |
| Wymiary kartonu | 32.0 x 37.0 x 46.0 cm |
| Objętość pudełka | 0.0625 |
| Ilość sztuk w pudełku | 60 |
| ITF-14 | 14714033529171 |
| EAN | 4714033529174 |
| Indywidualna objętość opakowania | 0.0009 |