MYSZ DEFENDER GM-933 SIN'SISTER OPTIC 7200dpi 6P
Cena: 95.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 52933
Cena: 95.90
| Komunikacja | Przewodowa |
| Interfejs | USB |
| Ilość przycisków | 5 + kółko przewijania |
| Rodzaj sensora | Optyczny |
| Rozdzielczość | 800/1600/2400/4800/6400/7200 dpi |
| Minimalne DPI | 800 dpi |
| Maksymalne DPI | 7200 dpi |
| Częstotliwość próbkowania | 125 Hz |
| Liczba kliknięć | 10 milionów |
| Maksymalne przyśpieszenie | 20 g |
| Kolor | Czarny |
| Długość kabla | 1.5±5% m |
| ROHS / CE | Tak |
| Częstotliwość obróbki klatek | 7000 |
| Prędkość IPS | 60 IPS |
| Wymagania systemowe dla komputera | Windows 2000/XP/Vista/7/8/10, Mac OS X10 |
| Okres gwarancyjny | 24 miesięcy |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 10.50 x 4.50 x 19.30 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 0.24 kg |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 8.00 x 4.00 x 13.50 cm |
| Waga netto | 0.15 kg |
| Waga kartonu | 10.6 kg |
| Wymiary kartonu | 44.00 x 25.00 x 46.00 cm |
| Objętość pudełka | 0.0507 m³ |
| Ilość sztuk w pudełku | 40 |
| ITF-14 | 14714033529331 |
| EAN | 4714033529334 |
| Indywidualna objętość opakowania | 0.0017 |