MYSZ DEFENDER MM-605 RF TURKUSOWA OPTICAL 1200dpi 3P
Cena: 71.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 52607
Cena: 71.90
| Komunikacja | bezprzewodowa |
| Interfejs | USB |
| Ilość przycisków | 2 + kółko przewijania |
| Rodzaj sensora | optyczny |
| Rozdzielczość | 1200 dpi |
| Zasilanie myszy | 2 × AAA |
| Kolor | turkusowy |
| ROHS / CE | Tak |
| Zakres działania | 0-10 m |
| Waga opakowania jednostkowego | 0.09 kg |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 6.3 x 4.0 x 10.0 cm |
| Średni czas pracy bez doładowania / wymiany baterii | 3-6 miesięcy |
| Wymagania systemowe dla komputera | Windows 2000/XP/Vista/7/8/10, Mac OS X10 |
| Okres gwarancyjny | 24 miesiące |