PODKŁADKA DEFENDER GAMING BLACK CLOTH+RUBBER 250x200x3mm
Cena: 30.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 50550
Cena: 30.90
| Wymiary | 250*200*3 mm |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Tkanina poddana obróbce cieplnej + guma naturalna |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 20.0 x 0.3 x 25.0 cm |
| Powierzchność | Speed |
| ROHS / CE | Tak |
| Okres gwarancyjny | N/A |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 20.5 x 0.4 x 25.5 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 0.15 kg |
| Waga netto | 0.12 kg |
| Waga kartonu | 9.6 kg |
| Wymiary kartonu | 23.5 x 16.0 x 54.0 cm |
| Objętość pudełka | 0.0203 |
| Ilość sztuk w pudełku | 100 |
| ITF-14 | 14714033505502 |
| EAN | 4714033505505 |
| Indywidualna objętość opakowania | 0.0002 |