PODKŁADKA DEFENDER GAMING BLACK ULTRA XXL 900x450x3mm
Cena: 112.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 50564
Cena: 112.90
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Tkanina poddana obróbce cieplnej + guma naturalna |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 45.0 x 0.3 x 90.0 cm |
| Powierzchnia | Speed |
| ROHS / CE | Tak |
| Okres gwarancyjny | N/A |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 8.5 x 46.4 x 8.5 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 1.03 kg |
| Waga netto | 1.0 kg |
| Waga kartonu | 19.0 kg |
| Wymiary kartonu | 36.0 x 52.0 x 45.0 cm |
| Objętość pudełka | 0.0843 |
| Ilość sztuk w pudełku | 20 |
| ITF-14 | 14714033505649 |
| EAN | 4714033505642 |
| Indywidualna objętość opakowania | 0.0034 |