PODKŁADKA DEFENDER GAMING WARRIOR 820x300x3mm
Cena: 97.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 50563
Cena: 97.90
| Materiał | Tkanina poddana obróbce cieplnej + guma naturalna |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 30.0 x 0.3 x 82.0 cm |
| Powierzchnia | Speed |
| ROHS / CE | Tak |
| Okres gwarancyjny | N/A |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 8.0 x 31.0 x 8.0 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 0.58 kg |
| Waga netto | 0.48 kg |
| Waga kartonu | 11.5 kg |
| Wymiary kartonu | 34.0 x 36.0 x 43.0 cm |
| Objętość pudełka | 0.0527 |
| Ilość sztuk w pudełku | 20 |
| ITF-14 | 14714033505632 |
| EAN | 4714033505635 |
| Indywidualna objętość opakowania | 0.002 |