SŁUCHAWKI DEFENDER BLUETOOTH CYBERDOTS 250 GAMING CZARNE
Cena: 124.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 63250
Cena: 124.90
| Zestaw słuchawkowy dla graczy | Jest |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Rodzaj słuchawek | Bezprzewodowy |
| Oprawa akustyczna | Zamknięte |
| pojemność akumulatora | 300 mA·h |
| Bluetooth specyfikacja | V5.0 + EDR, A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Zakres częstotliwości układu radiowego | 2.402-2.480 GHz |
| Średnica membrany | 6 mm |
| Czułość (słuchawki) | 38 dB |
| Czułość (mikrofon) | -42 dB |
| Zakres częstotliwości (słuchawki) | 20-20000 Hz |
| Zakres częstotliwości (mikrofon) | 100-16000 Hz |
| Zakres działania | 10-15 |
| Czas pracy w trybie rozmowy / słuchania muzyki | 4 godz |
| Złącza | Type-C |
| Kolor | Czarny |
| ROHS / CE | Tak |
| Okres gwarancyjny | 24 miesięcy |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 4.5 x 17.0 x 12.6 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 0.11 kg |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 3.5 x 2.8 x 6.5 cm |
| Waga netto | 0.05 kg |
| Waga kartonu | 7.7 kg |
| Wymiary kartonu | 32.0 x 41.0 x 45.5 cm |
| Objętość pudełka | 0.0555 |
| Ilość sztuk w pudełku | 60 |
| ITF-14 | 14714033632505 |
| EAN | 4714033632508 |
| Indywidualna objętość opakowania | 0.001 |