SŁUCHAWKI DEFENDER BLUETOOTH FREEMOTION B580 CZARNE
Cena: 148.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 63580
Cena: 148.90
| Komunikacja | Bluetooth |
| Rodzaj słuchawek | Nakladane pełne |
| Oprawa akustyczna | Zamknięte |
| pojemność akumulatora | 300 |
| Rodzaj mocowania | Pałąk |
| Bluetooth specyfikacja | V5.0 + EDR, A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Zakres częstotliwości układu radiowego | 2.402-2.480 GHz |
| Średnica membrany | 40 mm |
| Czułość (słuchawki) | 89 dB |
| Czułość (mikrofon) | -42 dB |
| Zakres częstotliwości (słuchawki) | 20-20000 Hz |
| Zakres częstotliwości (mikrofon) | 100-16000 Hz |
| Czas pracy w trybie rozmowy / słuchania muzyki | 8 godz |
| Złącza | Micro-USB do ładowania baterii |
| Materiał słuchawek | Plastik |
| Kolor | Czarny |
| ROHS / CE | Tak |
| Zasilanie | Akumulator litowo-jonowy |
| Okres gwarancyjny | 24 miesięcy |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 7.5 x 23.5 x 17.5 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 0.33 kg |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 7.5 x 17.0 x 17.0 cm |
| Waga netto | 0.21 kg |
| Waga kartonu | 7.38 kg |
| Wymiary kartonu | 42.5 x 37.0 x 42.5 cm |
| Objętość pudełka | 0.066 |
| Ilość sztuk w pudełku | 20 |
| ITF-14 | 14714033635803 |
| EAN | 4714033635806 |
| Indywidualna objętość opakowania | 0.0031 |