SŁUCHAWKI DEFENDER BLUETOOTH TWINS 638 CZARNE
Cena: 124.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 63638
Cena: 124.90
| Komunikacja | Bluetooth |
| Rodzaj słuchawek | Bezprzewodowy |
| Oprawa akustyczna | Zamknięte |
| Bluetooth specyfikacja | V5.0 + EDR, A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Zakres częstotliwości układu radiowego | 2.402-2.480 GHz |
| Średnica membrany | 10 mm |
| Czułość (słuchawki) | 98 dB |
| Czułość (mikrofon) | 42 dB |
| Zakres częstotliwości (słuchawki) | 20-20000 Hz |
| Zakres częstotliwości (mikrofon) | 100-16000 Hz |
| Zakres działania | 0-10 m |
| Czas pracy w trybie rozmowy / słuchania muzyki | 2 godz |
| Złącza | Micro-USB do ładowania baterii |
| Kolor | Czarny |