SŁUCHAWKI DEFENDER BLUETOOTH TWINS 903
Cena: 121.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 63903
Cena: 121.90
| Impedancja (mikrofon) | 2.2 kOhm |
| Impedancja (słuchawki) | 32 Ohm |
| Komunikacja | Bluetooth |
| Oprawa akustyczna | Zamknięte |
| pojemność akumulatora | 250 mA·h |
| Bluetooth specyfikacja | V5.0 + EDR, A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Zakres częstotliwości układu radiowego | 2.402-2.480 GHz |
| Średnica membrany | 10 mm |
| Czułość (słuchawki) | 102 dB |
| Czułość (mikrofon) | -42 dB |
| Zakres częstotliwości (słuchawki) | 20-20000 Hz |
| Zakres częstotliwości (mikrofon) | 100-16000 Hz |
| Zakres działania | 0-10 m |
| Czas pracy w trybie rozmowy / słuchania muzyki | 4 godz |
| Materiał słuchawek | Plastik |
| Kolor | Biały |