SŁUCHAWKI DEFENDER DOUSZNE BASIC 604 CZARNE
Cena: 44.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 63604
Cena: 44.90
SPECYFIKACJA TECHNICZNA :
| Komunikacja | przewodowa |
| Rodzaj słuchawek | douszne |
| Średnica membrany | 10 mm |
| Czułość | 85 dB |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Zakres częstotliwości | 15-20000 Hz |
| Długość kabla | 1.1 m |
| Złącza | 3.5 mm jack |
| Materiał słuchawek | plastik |
| Kolor | czarny |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 8.8 x 3.0 x 17.5 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 0.03 kg |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 120.0 cm |
| ROHS CE | Tak |