SŁUCHAWKI DEFENDER DOUSZNE BASIC 618 CZARNE
Cena: 25.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 63618
Cena: 25.90
SPECYFIKACJA TECHNICZNA :
| Komunikacja | przewodowa |
| Rodzaj słuchawek | douszne |
| Średnica membrany | 10 mm |
| Czułość | 95 dB |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Zakres częstotliwości | 20-20000 Hz |
| Długość kabla | 1,1 m |
| Złącza | 3.5 mm jack |
| Materiał słuchawek | plastik |
| Kolor | czarny |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 9.5 x 2.0 x 11.0 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 0.02 kg |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 0.5 x 1.1 x 0.5 cm |