SŁUCHAWKI DEFENDER Z MIKR GRYPHON 750 CZARNE
Cena: 89.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 63750
Cena: 89.90
| Komunikacja | przewodowa |
| Rodzaj słuchawek | nakladane pełne |
| Oprawa akustyczna | zamknięte |
| Rodzaj mocowania | pałąk |
| Średnica membrany | 40 mm |
| Impedancja (słuchawki) | 32 Ohm |
| Impedancja (mikrofon) | 2.2 kOhm |
| Czułość (słuchawki) | 105 dB |
| Czułość (mikrofon) | 54 dB |
| Zakres częstotliwości (słuchawki) | 18-20000 Hz |
| Zakres częstotliwości (mikrofon) | 20-16000 Hz |
| Długość kabla | 2 m |
| Złącza | 2 x 3.5 mm jack |
| Materiał słuchawek | plastyk |
| Kolor | czarne |
| ROHS / CE | Tak |
| Okres gwarancyjny | 24 miesięcy |