SŁUCHAWKI DEFENDER Z MIKR ORPHEUS HN-898 KABEL 3m CZARNE
Zestaw słuchawkowy z mikrofonem Słuchawki na pałąku Regulator głośności umieszczony na kablu Dobra izolacja dźwiękowa Kabel o długości 3 metrów
Cena: 112.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 63898
Zestaw słuchawkowy z mikrofonem Słuchawki na pałąku Regulator głośności umieszczony na kablu Dobra izolacja dźwiękowa Kabel o długości 3 metrów
Cena: 112.90
| Rodzaj słuchawek | pełne, zamknięte |
| Rodzaj mocowania | pałąk |
| Długość kabla | 3 m |
| Średnica membrany | 40 mm |
| Impedancja (słuchawki) | 32 Ohm |
| Impedancja (mikrofon) | 2.2 kOhm |
| Czułość (słuchawki) | 105 dB |
| Czułość (mikrofon) | 54 dB |
| Zakres częstotliwości (słuchawki) | 20-20000 Hz |
| Zakres częstotliwości (mikrofon) | 20-20000 Hz |