SŁUCHAWKI DEFENDER Z MIKR SHADOW
Cena: 210.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 64600
Cena: 210.90
| Komunikacja | Przewodowa |
| Rodzaj słuchawek | Nakladane pełne |
| Oprawa akustyczna | Zamknięte |
| Rodzaj mocowania | Pałąk |
| Zestaw słuchawkowy dla graczy | Jest |
| Średnica membrany | 50 mm |
| Impedancja (słuchawki) | 32 Ohm |
| Impedancja (mikrofon) | 2.2 kOhm |
| Czułość (słuchawki) | 102 dB |
| Czułość (mikrofon) | -38 dB |
| Zakres częstotliwości (słuchawki) | 20-20000 Hz |
| Zakres częstotliwości (mikrofon) | 100-16000 Hz |
| Długość kabla | 2 m |
| Złącza | 2 x 3.5 mm jack, Gniazdo mini-jack 3,5 mm 4 pin |
| Kolor | Czarny |
| ROHS / CE | Tak |
| Okres gwarancyjny | 24 miesięcy |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 11.9 x 22.8 x 26.0 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 0.54 kg |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 9.0 x 19.0 x 18.0 cm |
| Waga netto | 0.37 kg |
| Waga kartonu | 7.3 kg |
| Wymiary kartonu | 25.0 x 38.0 x 54.0 cm |
| Objętość pudełka | 0.0825 |
| Ilość sztuk w pudełku | 10 |
| ITF-14 | 14714033646007 |
| EAN | 4714033646000 |
| Indywidualna objętość opakowania | 0.0071 |