SŁUCHAWKI DEFENDER Z MIKR WARHEAD G-450 LED USB + GRA
Cena: 139.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 64146
Cena: 139.90
| Komunikacja | przewodowa |
| Rodzaj słuchawek | nauszne pełne |
| Oprawa akustyczna | zamknięte |
| Rodzaj mocowania | pałąk |
| Średnica membrany | 40 mm |
| Impedancja (słuchawki) | 32 Ohm |
| Impedancja (mikrofon) | 2,2 kOhm |
| Czułość (słuchawki) | 115 dB |
| Czułość (mikrofon) | 54 dB |
| Zakres częstotliwości (słuchawki) | 20-20000 Hz |
| Zakres częstotliwości (mikrofon) | 20-16000 Hz |
| Długość kabla | 2,3 m |
| Złącza | USB |
| Kolor | czerwony+czarny |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 27.0 x 21.4 x 9.9 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 0.47 kg |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 21.0 x 19.5 x 10.0 cm |
| ROHS / CE | Tak |