UCHWYT DEFENDER SAMOCHODOWY CH-150+ 58-90 mm
Cena: 75.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 29150
Cena: 75.90
| Sposób mocowania urządzenia mobilnego | Zacisk |
| Regulowana odległość między zaciskami | 58-90 mm |
| Maksymalna odległość między zaciskami | 90 mm |
| Minimalna odległość między zaciskami | 58 mm |
| Kąt obracania | 360 ° |
| Mocowanie | Na szybę, na deskę rozdzielczą |
| Materiał | ABS |
| Kolor | Czarny |
| Okres gwarancyjny | 24 miesięcy |
| Waga opakowania jednostkowego | 0.15 kg |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 10.5 x 12.5 x 7.3 cm |
| Waga netto | 0.12 kg |
| Waga kartonu | 15.4 kg |
| Wymiary kartonu | 37.5 x 40.2 x 54.5 cm |
| Objętość pudełka | 0.0821 |
| Ilość sztuk w pudełku | 100 |
| ITF-14 | 14745090820031 |
| EAN | 4745090820034 |
| ROHS / CE | Tak |