GŁOŚNIKI DEFENDER SPK-170 2.0 4W USB
Cena: 71.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 65165
Cena: 71.90
| Schemat dźwiękowy | Wejście stereo, 2.0 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Moc satellite (RMS) | 2x2 W |
| Zakres częstotliwości | 200-18000 Hz |
| Rozmiar głośników | 2х2,5 " |
| Konektor słuchawek | Jest |
| Rodzaj interface | 3.5 mm jack |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Regulacje | Ogólna głośność |
| Zasilanie | USB, 5V |
| Długość kabla | 1.1 m |
| Kolor | Czarny |