GŁOŚNIKI DEFENDER Z4 2.1 11W USB
Cena: 112.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 65508
Cena: 112.90
| Moc wyjściowa (RMS) | 11 W |
| Moc satellite (RMS) | 2х3 W |
| Moc subwoofer (RMS) | 5 W |
| Rozmiar głośników satelity | 2 " |
| Rozmiar głośników subwoofer | 3 " |
| Zakres częstotliwości | 50-20000 Hz |
| Zakres częstotliwości subwoofer | 50-200 Hz |
| Zakres częstotliwości satellite | 200-20000 Hz |
| Zasilanie | USB, 5V |
| Długość kabla | 1 m |
| Rodzaj interface | 3.5 mm jack |
| Materiał obudowy subwoofera | Plastik |
| Maksymalna odległość między satelitami | 1,35 m |
| Materiał obudowy satelit | Plastik |