HUB DEFENDER nr.1 QUADRO PROMT 4 PORTY USB 2.0
Cena: 70.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 83200
Cena: 70.90
SPECYFIKACJA TECHNICZNA :
| Interfejs | USB 2.0 |
| Ilość portów | gniazda USB 2.0 x 4 |
| Maksymalny prąd portu USB | 0,5 A |
| Zasilanie | USB |
| Materiał obudowy | plastik |
| Waga opakowania jednostkowego | 0.06 kg |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 14.0 x 5.0 x 9.0 cm |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 2.5 x 1.2 x 10.5 cm |
| Długość kabla | 0,82m |