MYSZ DEFENDER PROTOTYPE GM-670L OPTIC 2400dpi 6P
Cena: 71.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 52670
Cena: 71.00
Stylowa mysz do gier z 2 przyciskami kciukowymi. Przycisk ustawiania DPI, specjalne oprogramowanie do gier, szeroki przycisk przewijania - wszystko przygotowane na Twoje zwycięstwo! Odtwarzanie kolorowego podświetlenia dla miłego nastroju!
| Komunikacja | Przewodowa |
| Interfejs | USB |
| Ilość przycisków | 5 + kółko przewijania |
| Rodzaj sensora | Optyczny |
| Rozdzielczość | 800/1200/1600/2400 dpi |
| Liczba kliknięć | 5 milionów |
| Maksymalne przyśpieszenie | 8 g |
| Kolor | Czarny |
| Długość kabla | 1.5 ±5% m |
| ROHS / CE | Tak |
| Wymagania systemowe dla komputera | Windows 2000/XP/Vista/7/8/10, Mac OS X10 |
| Okres gwarancyjny | 24 miesięcy |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 11.00 x 4.50 x 14.50 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 0.18 kg |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 3.50 x 12.50 x 6.50 cm |
| Waga netto | 0.10 kg |
| Waga kartonu | 9 kg |
| Wymiary kartonu | 36.00 x 24.00 x 48.00 cm |
| Objętość pudełka | 0.0413 m³ |
| Ilość sztuk w pudełku | 40 |
| ITF-14 | 14714033526705 |
| EAN | 4714033526708 |
| Indywidualna objętość opakowania | 0.0018 |