PODKŁADKA DEFENDER GAMING ULTRA LIGHT LED 900x350x4mm
Cena: 161.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 50566
Cena: 161.90
| Długość kabla | 1.8 |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Tkanina poddana obróbce cieplnej + guma naturalna |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 35.0 x 0.4 x 90.0 cm |
| Powierzchność | Speed |
| ROHS / CE | Tak |
| Okres gwarancyjny | N/A |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 9.0 x 38.0 x 9.0 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 1.04 kg |
| Waga netto | 1.0 kg |
| Waga kartonu | 19.0 kg |
| Wymiary kartonu | 38.0 x 44.0 x 48.0 cm |
| Objętość pudełka | 0.0803 |
| Ilość sztuk w pudełku | 20 |
| ITF-14 | 14714033505663 |
| EAN | 4714033505666 |
| Indywidualna objętość opakowania | 0.0031 |