SŁUCHAWKI DEFENDER DOUSZNE BASIC 603 CZARNE
Cena: 30.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 63603
Cena: 30.90
SPECYFIKACJA TECHNICZNA :
| Komunikacja | przewodowa |
| Rodzaj słuchawek | douszne |
| Średnica membrany | 10 mm |
| Czułość | 105 dB |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Zakres częstotliwości | 20-20000 Hz |
| Długość kabla | 1.1 m |
| Złącza | 3.5 mm jack |
| Materiał słuchawek | plastik |
| Kolor | czarny |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 2.5 x 8.0 x 7.0 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 0.04 kg |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 110.0 x 1.0 x 1.0 cm |
| ROHS CE | Tak |