SŁUCHAWKI DEFENDER DOUSZNE Z MIKROFONEM PULSE 427 CZARNE
Cena: 38.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 63427
Cena: 38.90
| Komunikacja | przewodowa |
| Rodzaj słuchawek | douszne |
| Średnica membrany | 10 mm |
| Impedancja (słuchawki) | 32 Ohm |
| Impedancja (mikrofon) | 2.2 kOhm |
| Czułość (słuchawki) | 105 dB |
| Czułość (mikrofon) | 54 dB |
| Zakres częstotliwości (słuchawki) | 20-20000 Hz |
| Zakres częstotliwości (mikrofon) | 20-16000 Hz |
| Długość kabla | 1.2 m |
| Złącza | Gniazdo mini-jack 3,5 mm 4 pin |
| Kolor | czarny |
| ROHS / CE | Tak |
| Okres gwarancyjny | 24 miesięcy |