SŁUCHAWKI DEFENDER Z MIKROFONEM COSMO PRO 7.1 RGB
Cena: 237.90 Cena przed promocją: 279.90 -15%
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 64536
Cena: 237.90 Cena przed promocją: 279.90 -15%
| Komunikacja | Przewodowa |
| Rodzaj słuchawek | Nakladane pełne |
| Oprawa akustyczna | Zamknięte |
| Rodzaj mocowania | Pałąk |
| Zestaw słuchawkowy dla graczy | Jest |
| Średnica membrany | 50 mm |
| Impedancja (słuchawki) | 32 Ohm |
| Impedancja (mikrofon) | 2.2 kOhm |
| Czułość (słuchawki) | 119 dB |
| Czułość (mikrofon) | -38 dB |
| Zakres częstotliwości (słuchawki) | 20-20000 Hz |
| Zakres częstotliwości (mikrofon) | 100-16000 Hz |
| Długość kabla | 2.1 m |
| ROHS / CE | Tak |
| Okres gwarancyjny | 24 miesięcy |
| Rozmiary opakowania jednostkowego | 11.5 x 21.5 x 22.0 cm |
| Waga opakowania jednostkowego | 0.52 kg |
| Rozmiary produktu (bez opakowania) | 10.0 x 22.4 x 22.0 cm |
| Waga netto | 0.39 kg |
| Waga kartonu | 7.0 kg |
| Wymiary kartonu | 36.0 x 45.0 x 45.5 cm |
| Objętość pudełka | 0.08 |
| Ilość sztuk w pudełku | 12 |
| ITF-14 | 14714033645369 |
| EAN | 4714033645362 |
| Indywidualna objętość opakowania | 0.0054 |