UCHWYT DEFENDER SAMOCHODOWY 111 55-120 mm
Cena: 64.90
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 29111
Cena: 64.90
| Dla urządzeń z przekątną | ⩽7 " |
| Przeznaczenie | Do smartfonów/tabletów |
| Regulowana odległość między zaciskami | 55-120 mm |
| Kąt obracania | 360 ° |
| Cable holder | Brak |
| Mocowanie | Na szybę |
| Materiał | Plastik |
| Kolor | Czarny |
| Masa | 120 g |
| Masa opakowania | 180 g |
| Rozmiar opakowania | 8 х 8.5 х 13 cm |